24. srpna 2020 17:00

Superman vs. Harley Quinn: 3 věci, které potřebujete vědět o hře Suicide Squad: Kill the Justice League

Svět bude tentokrát zachraňovat opravdu povedená tlupa. Odskáče to i Superman?

Letošní DC FanDome bylo opravdu výživné taky pro hráče, protože se představily hned dvě velké videohry z DC komiksového univerza. Tou první byla hra Gotham Knights, která mý být pokračovatelkou série Batman: Arkham. Její tvůrci z Rocksteady jsou však podepsaní pod novou značkou Suicide Squad: Kill the Justice League. Co všechno už jsme se o ní dozvěděli?

1) Stejný vesmír, jiná parta

Na rozdíl od hry Gotham Knights, která se odehrává v jiném paralelním komiksovém vesmíru, tak Suicide Squad obývá stejný svět, v jakém se odehrávala Arkham série, navazuje na její příběh, ale odehrává se ve vedlejším městě Metropolis.

Na konci Arkham Knight je Joker mrtvý a Harley Quinn za mřížemi. Svět se dozvěděl, že Bruce Wayne je Batman, ale ten zmizel ze světa a nechal své spojence, aby chránili Gotham. Brainiac mezitím získává vládu nad Metropolis, a to nad myslí jejích obyvatel, ale taky dušemi supehrdinského týmu Justice League v čele se Supermanem. Jedinou šancí pro město je tak tým antihrdinů Suicide Squad.

2) Hraní až ve čtyřech

Zahrajeme si za čtyři členy šiřší sestavy Suicide Squad – Harley Quinn, King Shark, Captain Boomerang a pak za Deadshota, který vůbec neodpovídá své podobě z Arkham City a Arkham Origins, ačkoli tvůrci tvrdí, že jde o stejný vesmír – tvůrci se zkrátka chtěli přiblížit filmové verzi ztvárněné Willem Smithem.

Při singlovém hraní budeme moci mezi hrdiny kdykoli přepnout a zbytek týmu bude ovládat umělá inteligence. Stejně tak ji však půjde hrát v koperaci dvou, tří i čtyř hráčů.

3) Rozkošná pestrost zabíjení

Jelikož nevyšlo ještě žádné gameplay video, dají se speciální schopnosti hrdinů vyčíst jen z trailerů a znalosti komiksové předlohy. Harley Quinn si bude pomáhat vystřelovacím hákem, akrobatickými schopnostmi a samozřejmě baseballovou pálkou. Deadshot bude létat vzduchem pomocí jetpacku a střílet raketami i odstřelovačkou.

Captain Boomerang se teleportuje, kamkoli hodí svůj bumerang, a spoléhat bude hlavně na bouchačku. King Shark nabídne obří skoky, dvě ostří čepele na kontaktní řezničinu a rotační kulomet pro dálkové kropení.

Suicide Squad: Kill the Justice League je plánováno na rok 2022 pro PC, PS5 a Xbox Series X.

Těšíte se?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný