10. července 2020 10:44

Sony poprvé ukázala, jak budou vypadat krabičky her pro PlayStation 5

Barevné ladění bude odpovídat vzhledu samotné konzole.

Sony v rámci oficiálního PlayStation blogu poprvé představila vzhled krabiček her pro PlayStation 5. Pro ukázku zvolila titul Spider-Man: Miles Morales, který bude pokračováním exkuzivního playstationového megahitu z roku 2018. Krabičky budou mít stejné rozměry, ale nové barevné ladění.

Plastový obal bude opět modrý, ale dle náhledu s lehce tmavším odstínem, který odpovídá barvě podsvícení samotné konzole nebo jejího ovladače DualSense. Orámováni coveru dostane bílou barvu s černým logem a nápisem PS5, což opět odpovídá bílo-černému designu zařízení.

Jinak se nic zásadního nezmění až na fakt, že PlayStation 5 bude už od začátku prodeje nabízena taky ve verzi bez optické mechaniky, kdy budou uživatelé veškeré hry a další obsah získávat a stahovat online prostřednictvím PlayStation Store či předplatného. Optická mechanika bude nově umět přehrávat taky 4K UHD filmové Blu-ray.

Pro srovnání přidáváme ještě krabičku původního Spider-Mana a dodáváme, že jeho pokračování s černým hrdinou Milesem Moralesem bude k dispozici jako spouštěci titul před letošními Vánocemi.

Kupujete stále krabičkové hry nebo dáváte přednost online verzím?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný