27. října 2016 10:25

Sobotní RE-PLAY vás vezme na bitevní pole Battlefieldu 1

RE-PLAY 2016 (44) - upoutávka

V sobotu se bude hodně bojovat, a to nejen v první světové válce.

Her z období první sv. války moc není, a nejspíš i proto byl Battlefield 1 tak očekávaným titulem. Re-Play se v sobotní recenzi na tento kousek podívá hezky zblízka a rozebere jej na tankové součástky. Jak se povedl singleplayer a jak multiplayer hry? Dozvíte se nejen to, ale mnohem víc.

U tématu války však Re-Play ještě zůstane. První světová byla vskutku obrovský mezník v lidských dějinách, a proto se téma tohoto dílu zaměřuje přímo na ni. Mikoláš s Bětkou si pro vás nachystali celou řadu zajímavostí, takže je rozhodně na co se těšit.

No a válčení neopustíme ani v poslední recenzi. Tentokrát se však Re-Play přenese do podstatně barevnějšího světa a potěší zejména ty, kterým u hry Overwatch vadí poplatky. V sobotu totiž bude řeč o free to play classové střílečce Paladins. Dozvíte se v čem jsou si tyto dvě zmíněné hry podobné, v čem se líší, a jak se tedy vlastně hra Paladins hraje. Rozhodně i zde toho nebude zrovna málo.

Ale to pochopitelně ještě není vše. Chybět nemůže soutěž, kdy tentokrát mohou vyhrát hned tři lidé. A o co se bude hrát? O herní konzole 3DS XL a 2DS od Nintenda, spolu s hrami ze série Pokémon.

Proto neodcházejte do žádné války, ale hezky se připravte na sobotu, kdy ve 12:20 poběží Re-Play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný