18. ledna 2017 10:25

Sobotní RE-PLAY vás vezme mezi trpaslíky i hvězdné koráby

Fantasy, sci-fi i horor. Všech těchto žánrů se dočkáte už tuto sobotu.

Ještě před samotnými hrami ale uvidíte něco, co je s nimi neodmyslitelně spjato. Herní trailery. Re-Play pro vás vybral ty vůbec nejlepší, a do hlasování jste se mohli zapojit i vy, naši diváci. Výsledný seznam uvidíte v sobotu, a rozhodně to stojí za to.

Že se v Česku pracuje na zajímavých herních projektech, je jistě známá věc. Někoho ale možná překvapí, že se u nás něco chystá i na poli virtuální reality. Re-Play vám v sobotu přinese rozhovor s jedním z tvůrců hororové hříčky Blue Effect VR, a rozhodně je na co se těšit.

Pro další hru pak Re-Play nepůjde daleko. Konkrétně na Slovensko, odkud přilétá sci-fi Galactic Junk League. Stavění vesmírných lodí a následné souboje v kosmu? Zní to lákavě, i když je to zatím jen v předběžném přístupu. V sobotu uvidíte sami.

Závěrečná recenze je pak na fantasy hru The Dwarves. Jak se toto dílo, vytvořené podle epické knižní předlohy, povedlo? Re-Play vám prozradí, jak to se hrou vypadá, jak se hraje, a zda stojí za to.

No, a ačkoliv toho není málo, chybět nebude ani soutěž. Tentokrát o set klávesnice, myši a headsetu od společnosti Trust Gaming.

Takže v sobotu nepoletujte po vesmíru ani fantastických výpravách, ale v 11.25 mějte zapnutý Re-Play!

Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný