28. července 2016 10:25

Sobotní RE-PLAY vás důkladně provede Gothamem

RE-PLAY 2016 (31) - upoutávka

Temný rytíř, elitní agent i příznivec extrémních sportů. To vše můžete být ve hrách, které v sobotu uvidíte.

Batman je zcela jistě jednou z hlavních hvězd DC universa, a proto se těší z pozornosti nejen ve hrách, ale i v tomto díle Re-Playe. Dozvíte se nejen spoustu informací o herní historii tohoto netopýřího hrdiny, ale i o chystané hře Batman: The Telltale Series, která vyjde už za týden. A aby toho nebylo málo Re-Play si pro vás nachystal i rozhovor, týkající se chystaného projektu Batman Arkham VR, jenž dá této sérii zcela nový rozměr.

V tomto díle se však můžete těšit ne na jeden, ale hned na dva rozhovory! Ten druhý se bude týkat kyberpunkové pecky Deus Ex: Mankind Divided, která nás zavede i do Prahy. No a kromě rozhovoru se dočkáte i dojmů z hraní.

Ke konci sice ubyde násilí, ale rozhodně ne akce. Hra Steep je totiž simulátorem extrémních sportů, a proto se můžete těšit na pořádnou dávku adrenalinu i zde.

A na závěr samozřejmě soutěž, která se pevně drží hlavního tématu. Pět z vás totiž může vyhrát lístky na film Sebevražedný oddíl, který představí tým těch největších padouchů Batmanova světa.

Tak neváhejte a v sobotu v 16:10 mějte puštěný Re-Play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný