17. března 2016 15:34

Sobotní RE-PLAY vám představí akční hry, u kterých se musí přemýšlet!

RE-PLAY 2016 (12) - upoutávka

RE-PLAY vám ukáže nová dobrodružství holohlavého zabijáka a mnohem víc.

Agent 47 je zpět! Tiché a předem naplánované průchody misí. Důmyslné převleky a úkryty. Občas dramatická improvizace zakončená precizní likvidací cíle. To vše se váže k herní sérii Hitman, a RE-PLAY vám představí nejen nový díl, ale i ty předešlé a pár bonusů k tomu.

O něco akčnější zážitek přinese Tom Clancy's The Division. Průchod otevřeným prostředím epidemií zasaženého New Yorku má ale taky daleko do frenetické řežby. Můžete se tak těšit na nejnovější postřehy ze hry, jejíž podstatnou součástí je sbírání vybavení a taktická spolupráce s živými hráči.

Ve třetí velké pecce pak zamrznete v čase. Superhot se totiž hýbe, jen když se hýbete vy, což přináší doslova revoluci do světa stříleček a nebývalé strategické možnosti. Sami uvidíte, jak něco takového může fungovat, pokud si nás v sobotu nezapomenete pustit!

A na závěr, abyste vy nezamrzli v čase, si můžete zasoutěžit o ultrarychlý pevný disk Kingston HyperX Savage SSD.

Vaší jedinou povinností je přitom sedět u RE-PLAYe v sobotu v 16.10!

---

Soutěž

K pořadu RE-PLAY neodmyslitelně patří soutěž, která je buď víkendová nebo dlouhodobá. Víkendovou soutěž vyhlašujeme na konci pořadu v sobotu a hlasovat je možné do nedělní půlnoci. Dlouhodobé soutěže jsou většinou na dva měsíce a více dle hodnoty soutěžního produktu a konec soutěže je vždy upřesněn v soutěžním videu na konci pořadu. Dlouhodobé soutěže se zúčastníte automaticky, pokud pošlete správnou odpověď do víkendové soutěže.

Aby se divák mohl účastnit soutěže, musí být občanem ČR nebo SK, musí mít aktivní Premium SMS a musí v termínu soutěže zaslat správnou SMS ve tvaru RE A nebo RE B, na číslo 906 06 13. Jedna SMS stojí 13Kč vč. DPH, Slovensko posílá SMS na číslo 6663. Technicky soutěž zajišťuje Erika a.s. Vyhrává každá správná 1000. SMS podle počtu cen. Pokud tedy soutěžíme o 3 ceny, vyhrává 1000., 2000. a 3000. SMS. Výherce kontaktujeme pomocí SMS kde si vyžádáme jméno, adresu a souhlas se zveřejněním jména a města. Výhry posíláme do 14 dnů od vyhlášení vítězů. Výhry není možné vymáhat soudně a na produkty platí tradiční záruka. Aktuální soutěž najdete vždy na YOUTUBE nebo zde na našem webu. Děkujeme všem, kteří posílají soutěžní SMS, pomáháte autorům tohoto pořadu, který můžete sledovat úplně zdarma. Z každé zaslané SMS získá redakce do rozpočtu cca 4 - 5Kč (dle operátora). Zbylou částku si rozdělí stát (DPH), provize operátora, a také náš technický partner Erika a.s.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný