5. května 2016 10:25

Sobotní RE-PLAY si zaskáče v Mirror´s Edge Catalyst!

RE-PLAY 2016 (19) - upoutávka

Tentokrát se budeme plavit, skákat i létat!

Než se v sobotu vydáme na vodní hladinu, pořádně se proběhneme. Re-Play vám ukáže pokračování svižné parkourové akce s názvem Mirror's Edge Catalyst. Můžete se tak těšit na adrenalinový zážitek z prostředí krásného a otevřeného města.

Když už na palubu, tak stylově. Re-Play vám přinese první záběry ze hry Titanic: Honor and Glory, a určitě je na co se dívat. Detektivní příběh v neuvěřitelně realistickém zpracování nejslavnější lodi světa? To bude hodně zajímavé!

Ještě než se proletíme vesmírem, zaměříme se na téma rebootů herních sérií. Need for Speed nebo Prince of Persia? V sobotu rozebereme nejen tyto kousky hezky dopodrobna.

Na závěr, ale ne úplný, bude i to létání. Uvidíte povedenou indie hříčku Collider 2, která vás posadí do kokpitu pekelně rychlé stíhačky a prověří nejen vaše reflexy!

A úplně nakonec? Samozřejmě soutěž! A tentokrát pořádně nadupaná. V sobotu si totiž zahrajeme hned o tři ceny – o jednu sběratelskou edici hry Uncharged 4: A Thief's End pro PS4, o jednu normální verzi téže hry (taky pro PS4) a o bezdrátový ovladač Sony PS4 DualShock 4!

Určitě tedy neváhejte a už plánujte, že v sobotu v 16:10 musíte sedět u Re-Playe!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný