20. října 2016 10:25

Sobotní RE-PLAY si posvítí na Mafii III

RE-PLAY 2016 (43) - upoutávka

Zajímá vás, jak dopadlo pokračování slavné série a jak to bylo s černou mafií ve skutečnosti? To a mnohem víc zjistíte už tuto sobotu.

Mafia III je bezesporu dlouho očekávaná pecka tohoto podzimu, a proto není od věci se podívat, jak vlastně dopadla. Naváže na úspěch svých kultovních předchůdců? Nejen na tuto otázku vám v sobotu Re-Play odpoví detailní recenzí. Ale to není vše. V tématické reportáži se totiž dozvíte spoustu zajímavostí ze života skutečné mafie ve Spojených státech 60. let.

Sobota však nebude jen o historii a zločineckých klanech. Ve druhé recenzi se totiž Re-Play podívá do světa rallye. Konkrétně na hru WRC 6, o které zjistíte nejen jak si stojí v rámci série, ale také co nabízí či nenabízí v poměru ke konkurenci.

Poslední recenze vás pak zanese daleko od temného světa mafie a špinavých tratí pro nadupané vozy. Paper Mario: Color Splash je totiž barevná, pohádkově laděná akční adventura s hádankami, která zabaví celou rodinu.

A aby toho nebylo málo, tak nemůže chybět soutěž. V té se částečně vrátíte zpět do temné minulosti plné špíny a bahna, neboť se hraje o jednu normální a jednu sběratelskou verzi hry Battlefield 1.

Tak dlouho nepřemýšlejte a v sobotu ve 12:20 místo vybírání výpalného sledujte Re-Play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný