4. srpna 2016 10:25

Sobotní RE-PLAY bude lovit Pokémony

RE-PLAY 2016 (32) - upoutávka

Slavné říše, chytání pokémonů a mnohem víc!

Je vaší největší touhou možnost vypiplat si vlastní národ a dovést ho ke světovládě? Provést jej od úsvitu věků až k osídlení vzdálených planet? Pak vám jistě není neznámá herní série Sid Meier's Civilization. Sobotní Re-Play vám ukáže novinky z chystaného šestého dílu, a přinese i tematický rozhovor. Rozhodně je na co se těšit.

Pokud vás náhodou minula skvělá série Civilization, tak do tohoto rozjetého vlaku můžete ještě s klidem naskočit. Rozhodně vás ale nemohlo minout další velké sobotní téma, kterým je Pokémon Go. Tomuto fenoménu posledních dní věnují pozornost naprosto všichni, ale i tak jistě neznáte všechny zajímavosti a detaily. Naštěstí vám je prozradí právě Re-Play, takže se nemusíte bát, ale stačí se jen dívat.

Už nyní můžeme prozradit, že informací, dojmů a ukázek bude v sobotu opravdu požehnaně. Kromě zmíněných hlavních témat se dočkáte i recenze RPG Valkyria Chronicles: Remastered nebo rozhovoru s českým skladatelem, jenž pracuje pro studio Blizzard.

No a chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Pokud jste neměli štěstí minule, nemusíte zoufat. I tento týden se totiž hraje o lístky na filmovou akční pecku Suicide Squad.

Jediné co musíte udělat, je vrátit se v sobotu včas z lovu pokémonů, a v 16:10 mít zapnutý Re-Play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný