9. prosince 2019 13:23

Simulátor Ježíše Krista nabízí realistické souboje se Satanem i konání zázraků

Konečně hra, kde opravdu spasíte lidstvo.

Distribuční společnost PlayWay oznámila nový simulátor I Am Jesus Christ, tedy simulátor samotného Ježíše Krista. Prožijeme celý jeho příběh od narození až po zmrtvýchvstání. Hra z pohledu první osoby láká na různé vykonávání zázraků nebo realistické souboje se Satanem ve všech jeho podobách.

V otevřeném světě budeme dotykem léčit nemocné, měnit vodu ve víno nebo chodit po vodě. Pro udržení plné kondice svého hrdiny se budeme muset modlit a být v kontaktu s Duchem svatým, který dobije zázračné schopnosti, kterými budeme nejen nabírat nové následovníky, ale taky je použijeme při boji s pekelnými mocnostmi.

Postava Ježíše Krista zatím zůstávala na poli videoher dost nevyužitá, přitom těžko hledat většího superhrdinu a skutečného spasitele, pro kterého navíc není smrt překážkou. Příběh hry nás totiž skutečně dovede až k ukřižování a mnoho hráčů už se ptá, zda nabídne i alternativní konec, abychom se mohli této události vyhnout a nečekat tři dny na respawn.

Hra míří na PC a bude k dispozici skrze Steam. Datum vydání zatím nebylo stanoveno, ale skutečně nepůjde jenom o jednoduchou hříčku nebo pokus o vtip. Společnost PlayWay už totiž vydala širokou škálu simulátorů – od popeláře přes automechanika až po zloděje. Ježíš Kristus pro ni však zatím představuje bezpochyby největší výzvu.

Boží?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný