28. května 2019 13:08

Bude nová hra se Simpsonovými? Žlutá rodinka míří na největší herní veletrh!

Už jsme tu dlouho neměli videohru ze Springfieldu.

Tvůrci seriálu Simpsonovi budou mít speciální prezentační blok na videoherním veletrhu E3, který se koná v Los Angeles od 11. do 13. června. Je jasné, že se bude týkat nového výletu žluté rodinky do světa videoher.

Licenci na herní zpracování seriálu stále drží EA, které spolupracuje se studiem Disney už na hrách ze světa Star Wars – i když zatím dost nevýrazně, vyšly pouze dva díly multiplayerové střílečky Battlefront. Právě Disney se stal novým majitelem 20th Century Fox, pod který spadají Simpsonovi, a obě strany jistě mají velkou motivaci rozhýbat seriál taky v interaktivní podobě.

Rodinka Simpsonových má za sebou už velice slušnou herní kariéru, která začala už v roce 1991 počinem Bart vs. The Space Mutants. Posledním velkým multiplatformním titulem byla solidně přijatá The Simpsons Game (2007). Od té doby EA přišlo jen s mobilními počiny, mezi kterými je stále populární The Simpsons: Tapped Out (2013), v níž hráči staví svůj vlastní Springfield.

Komunita hned začala spekulovat, o jaký asi půjde titul. Mnozí mluví o hře ve stylu posledních dvou her ze světa seriálu South Park, nebo dokonce o hře ze Springfieldu ve stylu GTA.

Jakou hru byste si přáli vy?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný