3. září 2018 11:28

Je lepší Ronaldo, nebo Messi? Uniklo, kdo bude nejlépe hodnoceným fotbalistou ve FIFA 19

Koho posadí nejpopulárnější sportovní videohra na fotbalový trůn?

Nová FIFA 19 vyjde na nejpopulárnější herní platformy už 28. září. Zatím však oficiálně nevyšlo, jaké celkové hodnocení budou mít jednotliví hráči, kolem čehož je každý rok velké pozdvižení, hlavně kolem absolutní špičky žebříčku. Bude letos lepší Ronaldo, nebo Messi? Nebo snad někdo jiný?

Jenže zkušební kopie hry už jsou v oběhu, a tak se objevují screenshoty hodnocení fotbalistů z nejprestižnějších týmů, jakými jsou Real Madrid, FC Barcelona, Manchester United, Bayern Mnichov, Paris Saint Germain nebo Juventus Turín. A z nich vyplývá, že na absolutní špičce to letos bude remíza. Ronaldo a Messi totiž dostali shodné celkové hodnocení 94. Loni přitom Messi za Ronaldem o jeden bod ztrácel s ratingem 93.

Třetím nejlepším fotbalistou světa bude podle FIFY brazilská superstar Neymar s ratingem 92, dá se však očekávat, že toto hodnocení by taky mohl sdílet s dalším fotbalistou. Z dalších hvězd, o kterých se v poslední době hodně mluvilo, vybíráme třeba tyhle: Modrič – 91, Pogba – 88, Mbappé – 87, Lewandowski – 90, De Bruyne – 91, Kane – 89, Griezmann – 89, Isco – 89, Bale – 88, Suárez – 91.

Na oficiální žebříček od EA Sports, ve kterém budou detailně sečteny jednotlivé parametry a schopnosti hráčů, takže by se měli od sebe oddělit i fotbalisti se stejným celkovým ratingem, si však musíme počkat. Kdo bude na trůně potom? Ronaldo, Messi?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný