11. března 2016 10:00

RE-PLAY vás za hrami vezme do Polska!

V sobotu vás čeká ohlédnutí za vrcholem herních turnajů a mnohem víc.

Máme za sebou opravdu vydařený svátek všech hráčů a RE-PLAY při tom samozřejmě nemohl chybět. Dočkáte se tak reportáže přímo z polských Katowic, kde proběhlo mistrovství Intel Extreme Masters. Kromě samotného finále ve hrách jako Counter Strike: Global Offensive či League of Legends vám ale z tohoto prostředí uvedeme i nadupané recenze.

Těšit se můžete třeba na pokračování klasické herní série Street Fighter V. Pokud už nyní zatlačujete slzu nostalgie, rozhodně si tuto recenzi nenechte ujít. Zjistíte, čeho všeho nového, kromě úchvatné grafiky, se ve hře dočkáte, ale i čeho se nedočkáte, a jestli hra tedy opravdu stojí za to.

Pokud máte rádi barevnost, ale místo mlácení raději střílíte, jistě vás potěší i další kousek. Pokračování humorem prodchnuté hry Garden Warfare 2 je zde! Ať už tedy fandíte kytkám, nebo mozkoužroutům, v sobotu se o této týmové střílečce dozvíte víc a můžete jít skládat partu.

No a když jsme u týmového hraní, na závěr jeden kousek ze světa MMO. Uvidíte recenzi na zajímavý Black Desert Online, který vám dovolí doposud nevídané možnosti v tomto žánru.

A nakonec si ještě zasoutěžíte o mechanickou herní klávesnici G810 Orion Spectrum od Logitechu i s jejím pokročilým podsvícením, programovatelnými klávesami a speciálními mechanickými spínači. A v balení se nachází také nová hra Tom Clancy's The Division!

Vše, co potřebujete, je mít v sobotu v 16.10 zapnutý RE-PLAY!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný