11. května 2021 10:56

Do Call of Duty: Warzone míří největší akční legendy. Dočkaly se velmi stylového oznámení

Legendární akční hrdinové se utkají ve válečné zóně.

Populární free-to-play battle royale Call of Duty: Warzone uvítá dvě největší legendy akčních filmů. První je John Rambo rozsévající v podání Sylvestera Staloneho na plátnech smrt už od roku 1982, druhou John McClane ze série Smrtonosná past, kterému dodal štiplavé charisma Bruce Willis.

Hráči se jich dočkají ještě v této sezoně, což naznačují drobné změny na mapě Verdansk, ale taky vtipné narážky vývojářů na sociálních sítích. První shrnuje kariéru Johna Ramba optikou herních statistik, která dokazuje, že ten chlap je skutečným mistrem svého oboru.

John McClane představoval ve své době nový druh sarkastického akčního hrdiny, takže i jeho oznámení není tak přímočaré a chytře pomrkává na fanoušky. Vznikly totiž webové stránky fiktivní firmy Nakatomi Duct Cleaning na které láká odkaz slogan: „Ventilační roury vytvářejí složitou a nebezpečnou síť. Pokud ty vaše potřebují opravit, volejte ty nejlepší v oboru Nakatomi Duct Cleaning.

Call of Duty: Warzone následuje cestu svého battle royale konkurenta Fortnite, kde hostují slavní hrdinové už několik sezon. Mluví se o tom, že Warzone brzy přivítá i další ikonické akční hrdiny – na špičce žebříčku je Dutch (Arnold Schwarzenegger), Colonel James Braddock (Chuck Norris) nebo Martin Riggs (Mel Gibson).

Jaké další akční hrdiny byste rádi ve Warzone?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný