21. srpna 2019 10:58

Predátor se vrací v nové hře. První gameplay ukazuje, jak budete lovit elitní žoldáky

Jeho chrup září bělostí, ale poznat ho zblízka vážně nechcete.

Pokud patříte mezi fanoušky Predátora, pak jste jistě zaznamenali, že se blíží hra, která bude mít tohohle sympatického sběratele lebek v hlavní roli. Jmenuje se Predator: Hunging Grounds a jde o asymetrickou FPS multiplayerovku, která vyjde exkluzivně na PlayStation 4.

Vývojářské studio Illfonic v rámci Gamesconu konečně vypustilo krátkou ukázku z hraní, která sází na osvědčené propriety. Vidíme přilet čtyř elitních žoldáků do džungle, plížící pasáž v boji s lidskými AI protivníky a pak krvavé setkání s hi-tech lovcem z kosmu.

Užijeme si všechny nezbytné prvky hratelnosti a v krátkých prostřizích taky nahlédneme, jaké asi bude hraní za Predátora, včetně typické barevné termovize, zapínání neviditelnosti při rychlém přesunu ve větvích nebo laserového naváděcího terčíku.

Grafika a technické zpracování se zatím ani zdaleka nevyrovnají dnešním špičkovým AAA titulům, ale to snad od menšího projektu nikdo nečekal. Koncept je každopádně hodně zajímavý a mohl by posunout dál principy známé například z her jako Friday the 13th: The Game.

Hra zatím nemá přesné vydání, ale předpokládat se dá první polovina příštího roku.

Těšíte se?

Populární pořady na Prima Cool