23. března 2020 13:58

Nová herní postel je snem každého, kdo teď musí zůstat v karanténě

Budete muset hledat velké důvody, abyste z ní vylezli.

Nikam nechodit, s nikým se nestýkat, zůstávat doma – koronavirová opatření znějí jako výzva k dohrání všech her, které jsme dosud odkládali. Jenže na pařanské maratóny to chce mít taky pořádnou výbavičku. Do extrému ji dotáhl japonský specialista na herní a počítačový nábytek Bauhütte.

Jeho herní postel s příslušenstvím nabízí všechno, abyste se mohli naplno ponořit do virtuálních světů. Základem je stolek s dostatkem místa na dvojici monitorů nebo jeden větší zobrazovač, třeba nějakou 4K televizi.

Podpořit je můžete prostorovým zvukem, ale taky sluchátky, na které máte připravený držák stejně jako na herní ovladače, klávesnici a další vychytávky. Samozřejmostí je stolek na občerstvení a vše, co potřebujete mít po ruce.

Výrobce dodává skládací variantu postele, která sice není polohovatelná, ale z ležení na sezení se můžete snadno dostat pomocí polstrování a sedacího vaku. Vše hezky ergonomické, aby vám ani dohrání Death Stranding nezpůsobilo proleženiny.

Jakousi třešničkou na pařanském dortu je potom jednoduše nastavitelný držák na mobil, abyste mohli sledovat herní streamery nebo třeba nové díly anime seriálů hezky vleže a usnout u nich po dlouhém propařeném dni.

Hardcore, co?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný