29. března 2022 13:00

Polda 7 už je za rohem. V novém traileru si utahuje z Babiše a Trumpa

Polda 7 - trailer české hry

Fanoušci české komediální klasiky již brzy dostanou pořádný herní nášup.

Dlouho očekávaný sedmý díl české adventurní série Polda vychází už 15. dubna. Tvůrci ze Zima Software tak vytasili nový trailer, který se soustředí hlavně na postavy a jejich hvězdný dabing. V hlavní roli detektiva Pankráce samozřejmě nebude chybět Luděk Sobota, ale dojde i na spoustu dalších známých hlasů.

Samotný trailer namluvil Bohdan Tůma, který se ujme i role moderátora Jardy Klátila, doktor Rozmázl dostane hlas Petra Rychlého, karikaturu Andreje Babiše ztvární imitátor Petr Jablonský a prostořekého amerického lídra Ronalda Trumpetu si střihne Tomáš Matonoha. Těšit se můžeme i na Valerii Zawadskou, Báru Štěpánovou, Pavla Rímského, Miroslava Táborského, Filipa Švarce, Pavla Vondru, Ivanu Korolovou nebo Zuzanu Ďurdinovou.

Detektiv Pankrác tentokrát zamíří na Celebritycon, tedy setkání největších celebrit světa, a zabývat se bude tajemstvím záhadného mimozenského stroje. Vývojáři slibují zhruba patnáctihodinovou hratelnost klasických adventur na více než 40 obrazovkách i specifický humor, díky němuž si Polda drží fanoušky už od prvního dílu z roku 1998.

Hra vychází 15. dubna na Steamu, ale i v krabicové verzi, podporovatelé z kampaně dostanou přístup už 1. dubna, krabicová verze jim dorazí zhruba o dva týdny později. V přípravě už je i verze na mobily a tablety.

Patříte mezi fanoušky detektiva Pankráce?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný