30. září 2016 15:54

Pojďte na rande s hrdiny ze hry Overwatch! Speciální hra vám dokonce umožní je svést

Vzrušují vás hrdinové z akční pecky Overwatch od Blizzardu? Nebo jste v nich prostě jen našli větší zalíbení a hrajete s některými častěji než obvykle?

? Možná už brzy budete moci se svými oblíbenými charaktery zažít mnohem víc. A to doslova. Připravuje se totiž hra, v níž budete moci hrdiny z Overwatch pozvat na rande.

Pod názvem Loverwatch vyrábí parta nadšenců robustní randící simulátor, který vám umožní flirtovat a zvát na rande hrdiny z Overwatch. Že to zní šíleně? To máte sice pravdu, ale možná vás překvapí, že Loverwatch rozhodně není první vlaštovkou na poli těchto „ujetých“ variací na Overwatch.

Randící hru s názvem Re:Load: An Overwatch Dating Game už totiž vymyslel jeden univerzitní student a dal ji volně ke stažení. Loverwatch však má být dosud nejpropracovanější hrou v tomhle směru.

A na co konkrétně se můžete těšit? Loverwatch by měla mít hodně propracovaný systém dialogů, díky kterému bude nespočet možností, jak svého hrdinu „svést“ a odejít s ním randit. Ke hře jsou vytvářeny i unikátní hudební sekvence a speciální grafika. Jakmile hra bude hotová, bude ke stažení na oficiálních stránkách projektu, tak je sledujte, pokud vás tenhle nápad zaujal.

Kterého hrdinu nebo hrdinku z Overwatch byste chtěli pozvat na rande? A jakou herní postavu obecně? Dejte nám vědět v komentářích, těšíme se na vaše příspěvky!

Stanislav Mikeš eSuba.eu

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný