1. srpna 2017 17:28

Nejlepší letní hra? Skotačení se sexy Japonkami, které vás provedou rájem. Co všechno umí?

Už známe nejbláznivější hru všech dob.

Jsou špatné hry, dobré hry a skvělé hry. A pak jsou tu hry jako Dead or Alive Xtreme 3, které nedokážeme zařadit. Mimořádná je však po všech coulech a lepší hru do letních pařáků si snad ani neumíme představit.

Šílená japonská pařba Dead or Alive Xtreme 3 vychází vlastně z typických arkádových mlátiček typu Tekken anebo Mortal Kombat. Tenhle klasický videoherní žánr však posunula o pořádný krok dál. A dokud si ji sami nepustíte, neuvěříte, co je možné.

V Dead or Alive Xtreme 3 se totiž ocitnete na pláži a v areálu luxusního resortu kdesi uprostřed oceánu. A to v kůži dobře stavěné virtuální kočky, přičemž s dalšími takovými budete soupeřit. V čem? V klasikách jako je plážový volejbal, tak i třeba v nevídané zadečkové pošťuchované uprostřed bazénu a dalších násilnostech v rámci rozumných mezí. To si prostě musíte zkusit.

To však není všechno. Ke hře se momentálně chystá unikátní hardwarová vychytávka, která z Dead or Alive Xtreme 3 učiní dokonalý 4D zážitek. Umožní vám totiž cítit veškeré pachy, které mají ve hře své místo. Tak nás napadá, co to vlastně může být? Mořská voda, dámský opalovací krém a dál? Trochu se bojíme, ale pokud bude šance, vyzkoušíme to a vy byste měli taky. Tohle tady totiž už možná nikdy znovu nebude.

- naj eSuba.eu

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný