29. září 2020 11:23

Kde se bude odehrávat Mafia 4? Hráči si myslí, že objevili náznaky v remaku původní Mafie

Hráči ve hře objevili odkazy na možné čtvrté pokračování.

Mafia: Definitive Edition sbírá pochvalné ohlasy a první prodejní čísla vypadají taky velice slibně. Vývojáří z Hangar 13 se netajili, že právě úspěch remaku rozhodne o dalším osudu mafiánské série – zda se dočká čtvrtého dílu, jak rychle, či zda bude celé značka uložena na nějaký čas k ledu.

Předělávka umístila na mapu Lost Heaven mnoho sběratelských předmětů, které mají motivovat hráče k prozkoumávání mapy. Jsou mezi nimi i cigaretové kartičky, na kterých jsou zobrazeny postavy z celé série, tedy včetně druhého a třetího dílu. Dvě z nich jsou však dosud neznámé.

První z nich je Fredo Clemente z Havany, který má následující popisku: „Mezi palmami na Kubě stojí malý drsný muž s knírem. Vypadá nepatřičně, přesto má vše pod palcem. Je to majitel nádherné havanské závodní trati Oriental Park a hlavní dodavatel pašovaného rumu do Spojených států. Fredo Clemente, bratr gangstera Alberta z Empire Bay, sice nesnáší zdejší horko a vlhkost, ale zase jej těší skutečnost, že na tomhle ostrově je nedotknutelný.

Druhým je Louie Romeo z Los Ondas, což je evidentně fiktivní verze Los Angeles:„Doupata hazardu. Smetánka. Hollywood. Nejlepší cíle gangsterů. Před deseti lety rodiny na východním pobřeží potřebovaly dostat někoho i na západ. Od té doby tam vše řídí Louie Romeo. Má pod palcem odbory, pere špinavé peníze a vydírá šéfy studií. A to vše dělá v záři reflektorů a s herečkami po svém boku. Pokud se ti podaří prohlédnout úsměvy na červeném koberci, uvidíš strach.

Kartičky vysílají jasnou indicii k rozšíření světa Mafie. Ta příští by se podle nich měla odehrávat poprvé na západním pobřeží ve zmíněném Los Ondas a částečně zřejmě i na Kubě. Jelikož se kartička Romea nachází mezi kartami z Empire Bay (Mafia 2) a New Bourdeaux (Mafia 3), mělo by se jednat o poválečné období po roce 1951, kdy končí druhý díl.

Jak se vám líbí představa, že by se Mafia 4 odehrávala v poválečném Los Angeles?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný