7. července 2020 16:18

Předělávka Mafie bude odložena. Oficiální web už ukazuje nové datum vydání

Potvrzuje se neblahé tušení, které už se nějaký čas vznášelo ve vzduchu.

Původní datum vydání nové předělávky Mafie je podle všeho minulostí. Místo 28. srpna by měla vyjít o necelý měsíc pozdějí, tedy 25. září. Ukazují to oficiální stránky hry, kde se jako termín pro získání bonusových předmětů pro předobjednávky ukazuje právě nové zářijové datum.

Nový remake tak nestihne vyjít na 18. výročí od vydání originálu a je jen otázkou času, kdy nové datum oznámí taky samotný tým Hangar 13 na sociálních sítích a formou tiskové zprávy, ve které bude jistě stát klasická formulka "chceme mít jistotu, že dostanete opravdu tu nejkvalitnější hru".

Odklad už nějaký čas visel ve vzduchu, jelikož vývojáři neukázali plánovaný gameplay v rámci online akce Summer of Gaming a teprve se začíná pracovat na lokalizacích. Čeští fanoušci už alespoň ví, že se dočkají dabingu se stejným obsazením hlavních rolí - tedy s Markem Vašutem a Petrem Rychlým.

Každopádně hra už musí být kompletní a momentálně se tak řeší její opravy a day-one patch. Ten evidentně vyžaduje více práce, než vývojáři - k nimž patří i české týmy z Prahy a Brna - původně očekávali.

Co říkáte na odklad nové Mafie?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný