15. listopadu 2016 10:11
Adam Vala

KONEČNĚ: Marvel bude mít pořádnou videohru! Čím hodlá konkurovat Batmanovi a Hře o trůny?

Strážit galaxii budeme i prostřednictvím nové hry od Telltale Games!

Na začátku května příštího roku se film Strážci galaxie dočká druhého dílu a vzhledem ke zvýšenému zájmu není následující informace nikterka překvapivá. Podle úniků informací ze společnosti, která zprostředkovává dabéry, totiž vyšlo najevo, že se ve studiu Telltale Games vedle třetí série The Walking Dead chystá i hra na motivy zmiňovaného filmu.

Hra je v seznamu uvedena nad The Walking Dead a v levém sloupci figuruje stejná firma, což spekulantům stačí k tomu, aby považovali herní Strážce galaxie za hotovou věc. Navíc, pokud informace nelžou, bychom se hry měli dočkat už v prvním čtvrtletí příštího roku, což opět sedí s datem premiéry druhého filmu.

Bohužel, hráči tuto zprávu nenesou zrovna vesele a soudě dle komentářů na sociálních sítích se jim zapojení vývojářů z Telltale Games pranic nelíbí. Mají totiž pověst lidí, kteří se jen snaží vytěžit maximum z populárních značek bez ohledu na kvalitu jednotlivých titulů. V poslední době chrlí doslova jednu sérii za druhou a hráče už "neherní" přístup vyprávěcích her tohoto studia nudí.

Uvidíme tedy, jak celá záležitost dopadne, myslet si však, že by Telltale neskočili po další zaběhnuté značce, je asi zbytečné.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný