27. července 2016 15:27

Hvězdný hráč ztratil pod vlivem alkoholu kontrolu nad svými pudy. Vyšlo ho to hodně draho!

Pánové, lepší se je nejdřív zeptat.

Hvězdná kariéra Cristiana „Hyuga“ Mediny neměla dlouhého trvání. Pouhé dva dny poté, co se upsal týmu VGBootcamp, skončil opět „na ulici“. A s pěkně pošramocenou pověstí navrch.

Incident se odehrál během Evolution Championship Series, který je největší a nejdéle běžícím turnajem v bojových hrách. Huyga měl trochu více vypito, a tak se Victoria „VikkiKitty“ Perez s přítelem rozhodla, že ho ubytují na svém pokoji, místo aby se potloukal po hotelu. Dobrý skutek se jim ale po zásluze vymstil.

Victoria svůj otřesný zážitek popsala na Twitteru: „Usnula jsem vedle svého přítele a vzbudila jsem se, když Cristian ležel mezi námi. Otíral se o mě a rukou mi zajížděl pod tričko a do kalhot. Okamžitě jsem mu řekla, ať toho nechá a šla jsem si dokonce vyměnit postel s dalším spolubydlícím. Po 15 minutách ale Cristian opět ležel u mě a pokoušel se o to samé. To už nám došla trpělivost a z pokoje jsme ho vyhodili. Pak jsem se rozbrečela, protože jsem něco takového od mého ‚kamaráda‘ vůbec nečekala.“

Huyga se prostřednictvím Twitteru snažil omluvit za své nepřístojné chování v opilosti a prosil o smilování, protože by tato kauza mohla vážně ovlivnit jeho další turnajové ambice ve Spojených státech. Victoria oznámila celou událost hotelové ochrance, ale nakonec se rozhodla policii vynechat.

Cristian Hyuga tak může být rád, že ho celý incident stál pouze místo v týmu a dobré jméno v komunitě. Na turnaji už si asi nezahraje, ale mohlo to pro něj dopadnout podstatně hůře.

Myslíte si, že bylo spravedlnosti učiněno za dost?

Lukáš Volf eSuba.eu

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný