14. září 2020 14:57

Herní křeslo ve tvaru škorpióna se hýbe jako robot z budoucnosti

Kousek, který jako by přilétl portálem přímo z robotí budoucnosti.

Firma Cluvens představila vylepšenou verzi svého herního kokpitu s názvem Scorpion, který rozhodně nezapadne ani v konkurenci toho nejpokročilejšího herního vybavení. Je totiž prošpikován šesti motory, které umí nastavit jak sklon samotného křesla, tak úhel obrazovek zavěšených na impozantním rameni.

Rameno unese jeden superširokoúhlý zahnutý monitor úhlopříčky 47 palců, nebo tři zahnuté 27 palcové monitory, motorizované jsou i nohy sedačky, opěrky nebo stolek. Rám je vyroben z karbonové slitiny a není to žádný drobeček, váží 120 kg a v plně roztaženém stavu má 165 cm na délku a 208 cm na výšku.

Kromě barevně nastavitelného LED podsvělení je samotné křeslo vybaveno taky funkcí vytápění a masáží, kdyby se pracovní či herní seance opravdu protáhla a záda si začala říkat o pozornost.

A na kolik tato hi-tech záležitost vyjde? Zhruba stejně jako opravdu nabušené herní PC, protože oficiální cenovka činí 3 299 dolarů, tedy v hrubém přepočtu 75 tisíc korun. Výrobce vyžaduje rezervaci předem a kokpit slibuje dodat do 3 a 6 týdnů.

Zaujalo?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný