19. června 2019 14:18

Nová hra ze světa Harryho Pottera vychází už v pátek. Tady je všechno, co o ní potřebujete vědět!

Blíží se velká konkurence pro Pokémon Go.

JIž tento pátek startuje dlouho očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite ve stylu Pokémon Go a taky od stejných tvůrců, tedy studia Niantic. Hra se jako první rozjede v Americe a Británii, ale další země budou rychle následovat, takže by se mělo zanedlouho dočkat i Česko. Wizards Unite bude zdarma pro Android i iOS.

Důvodem opatrného nasazování jsou obavy z obrovské zájmu, kvůli němuž by hrozilo přetížení serverů a špatné fungování hry. V uplynulých měsících už ji mohli zkoušet hráči z Nového Zélandu a Austrálie a reakce jsou velice pozitivní.

Principem mobilní hry pracující s rozšířenou realitou je záchrana fantastických zvířat a různých magických stvoření, která najdete na různých reálných místech, kam se musíte vydat. Na rozdíl od Pokémon Go nejde ale jenom o pochytání co největšího množství příšerek, ale taky o kouzlení, magické souboje a spoustu dalších herních prvků.

Pestrá soutěživá hra ze světa Harryho Pottera má v podstatě jistý úspěch, ale letos jí přibude ještě silná konkurence, která si taky bere hodně z populárního Pokémon Go. Řeč je o Minecraft Earth a Dragon Quest Walk.

Skočíte do světa kouzel s novým mobilním Harry Potterem?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný