9. listopadu 2017 15:32

Harry Potter bude mít super hru v realitě ve stylu Pokémon GO! Co všechno v ní půjde dělat?

Staňte se opravdovým čarodějem!

Od vydání Pokémon GO se mluvilo o tom, že by tenhle koncept krásně pasoval k Harrymu Potterovi. A voila, studio Warner Bros. konečně oznámilo, že se přání mnoha fanoušků mění v realitu. Pod novým bannerem Portkey Games, který bude sdružovat kouzelnické videohry, se totiž chystá „Harry Potter GO“. Nebo tedy oficiálně - Harry Potter: Wizards Unite.

Na hře s Warnery pracuje přímo Niantic, tedy společnost zodpovědná za Pokémon GO. Připravte se tak na stejné herní principy, jen zabalené do čarodějnického hávu a s přítomností populárních hrdinů. V Harry Potter: Wizards Unite budete kromě čarování také objevovat tajemné artefakty nebo potkávat legendární bytosti. A nejspíš se můžete vsadit, že si jich pár i ulovíte.

Toužíte po detailech? Nejste sami. Hra má vyjít už příští rok, v příštích měsících tak čekejte nové informace, které snad strhnou další hráče. Potterovská verze Pokémon GO vážně zní jako splněný sen. Musíme tedy doufat, že se nic nepokazí a že nástupiště 9 a ¾ unese nevyhnutelný fandovský nápor!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný