4. září 2018 16:53

Lidé u gameplaye Red Dead Redemption 2 usínali nudou. Kde se stala chyba?

Tak tohle si Rockstar Games asi za rámeček nedají.

Vybraní zaměstnanci videoherního obchodu Gamestop dostali jedinečnou možnost sledovat delší gameplay nejočekávanější pecky podzimu Red Dead Redemption 2. Jenže podle jejich vlastních slov je nudná prezentace doslova uspávala.

Rockstar Games ukázali necelou půlhodinu hraní za zavřenými dveřmi na konferenci v Indianopolis. A ohlasy byly dost rozporuplné, některé z negativnějších dokonce začaly mizet ze sociálních sítí.

"Hra je to krásná, ale v podstatě jsme viděli simulátor jízdy na koni," řekl jeden z účatsníků na Redditu. Další upřesnil: "Byla tam přestřelka po přepadení banky, ale předtím jsme se nekonečně dlouho dívali na ježdění po lesích doprovázené kytarovými vyhrávkami."

Další ohlasy mluvily o tom, že má hra celkově pomalější tempo, než bývá běžné, včetně přestřelek. "Nevykládejte si to špatně. Pořád si myslím, že ta hra bude fantastická, jen demo bylo dost nezáživné na koukání," píše se v dalším z komentářů.

Abychom uvedli celou situaci do kontextu, konference a doprovodný program trvaly prakticky týden a prezentace Red Dead Redemption přišla na jeho konci, takže už všichni byli značně unavení. "Přiznávám, že jsem asi na minutku normálně vytuhnul. Ale to, co jsem viděl, bylo nádherně zrealizováno – herní mechanikou, mírou interakce nebo skvělou fyzikou. Rozhodně jsem na hru natěšenější než předtím," popsal uživatel Thunderking500.

Co myslíte, může být RDR 2 opravdu zívačka?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný