2. července 2019 11:35

Skupina hráčů se dostala za hranice mapy v Red Dead Redemption 2. Našla tam šílené věci!

Když chceš skutečně nakouknout za obzor.

Jistě už jste zaznamenali několik zajímavých způsobů, kterými se hráči dostali za hranici mapy v Red Dead Redemption 2. Bylo to však většinou v nepříliš zajímavých oblastech, které se neotevíraly do fascinujících dálek. Australské skupině hráčů The Grannies (Staříci) se teď však povedl daleko vypečenější kousek na mapě Red Dead Online.

Po vytažení zbraně na kraji mapy (viz. video níže) poblíž osady Tumbleweed se jednomu z nich podařilo odhalit glitch, jež ho doslova vytáhl za okraj, kde ještě musel svést souboj s gravitačním mechanismem, stahujícím ho zpátky před hranici mapy. Nakonec odolal a pomocí lasa k sobě dostal i ostatní. A začalo velké dobrodružství!

Svět "za mapou" je překvapil svou rozlehlostí a mnoha bizarními útvary a anomáliemi, které musely být produkty automatického generátoru krajin, v čele s nenavazujícími texturami. Ale čas dál plynul a dokonce narazili na divoká zvířata a koně, které si osedlali. Mířili za další vzdálený horizont, kde před sebou spatřili už jenom rozplizlou pustinu...

... a na jejím kraji konec světa, respektive škvíru do temnoty. Nakonec se rozhodli skočit a strávili zhruba hodinu v šíleném volném pádu. Pak se náhle ocitli ve vodě, kde následovala nevyhnutelná smrt, protože postavám za chvíli ve vodě došly síly, ony se utopily a vrátily z hlubin podsvětí zpátky do známé krajiny kousek od břehu San Luis River.

Fantastické dobrodružství, co myslíte?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný