21. září 2016 13:31

ESL One New York opět na obrazovkách Prima COOL

Herní rok se přesouvá do své poslední etapy! Po velké kolínské řežbě se osm nejlepších týmů světa utká už příští týden v New Yorku!

Osmička nejlepších světových celků se kvalifikovala na turnaj do vzdáleného New Yorku. Tam by letos měla vyvrcholit sezóna ESL One turnajů, které rozdali přes 1 500 000 dolarů! V Barclays Center, kde své zápasy pravidelně hrají New York Islanders, se míso hokejistů budou prohánět po mapách dust2 nebo train hráči jako olofmeister, FalleN nebo GuardiaN.

Turnaj budeme od 30. září vysílat i na našich stránkách Prima COOL a kromě toho budeme mít ve studiu opět ty nejlepší a nejpovolanější! K oblíbené dvojici Ondřej "Lelek" Kvarda a Marek "shadye" Hovanec se připojí Zdeněk "RaderCZ" Princ a nová akvizice Tomáš "Greener" Mikula.

ESL One New York je jedním z posledních velkých turnajů, které se letos odehrají. Nejlepší týmy světa si na tomto turnaji rozdají hned 250 000 dolarů, kde vítěz bude brát rovných 50% z této částky! Turnaj se bude zároveň hrát i zajímavým Swiss systémem, kde všechny týmy mají stejnou šanci postoupit. K postupu do víkendového play off totiž budou stačit pouze výhry BO1, zatímco 3 prohry posunou týmy do propadliště dějin.

Na turnaji budou opět v plné síle obhájci titulu z posledních dvou Major turnajů - SK Gaming. Ti ale třeba na podobném turnaji (Dreamhack Masters) totálně propadli. Na turnaji naopak neuvidíme Ninja in Pyjamas, ale doufáme, že se co nejdále dostanou Natus Vincere se slovenským ostrostřelcem Ladislavem "GuardiaN" Kovácsem.

Páteční zápasy - 30. září - 1. kolo - 16:00

Virtus.pro vs FNATIC G2 Esports vs Astralis SK Gaming vs Vítěz severoamerické kvalifikace Natus Vincere vs Team Liquid

Sledujte kompletní turnaj na našich stránkách Prima COOL, kde vám přineseme pravidelnou dávku informací!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný