19. května 2020 14:21

Epic Games Store vám vrátí peníze, pokud se vámi koupená hra zlevní

Už žádné čekání na slevy, protože ty přijdou za vámi.

Epic Games Store v tichosti spustil unikátní funkci. Pokud si skrze tuto platformu koupíte hru za plnou cenu a ona pak vstoupí do slevové akce, vrátí vám Epic rozdíl mezi plnou a zlevněnou cenou.

O novinku se na Twitteru podělil známý herní designér Joshua Boggs, který ukázal i zprávu, která mu přišla od Epicu: „Nedávno jste si učinil objednávku z Epic Games Store. Cena her, které jste si pořídil, se mezitím snížila, proto vám částečně vracíme cenový rozdíl.“

Whoa whoa what?! I’ve clearly been around for too long because I find this refund for a discount I missed on the ⁦@EpicGames⁩ store absolutely mind blowingly generous. This is incredible? pic.twitter.com/eHfcus5E0K

— Joshua Boggs (@jboggsie) May 15, 2020

Jelikož se zatím Epic Games novou funkcí nepochlubili oficiálně, nelze spekulovat, kdy bude spuštěna pro všechny a za jakých přesných podmínek zákazníci dostanou zpět cenový rozdíl. Každopádně se jedná o velice vstřícný krok, který zbaví spoustu hráčů váhání, zda si hru pořídit teď, nebo ještě počkat na slevu.

Epic Games Store aktuálně představil novou podporu modifikací a integraci archievementů po vzoru Steamu. Stejně jako jeho největší konkurent už taky nabízí možnost vrátit hru bez poplatků do 14 dnů, pokud z ní zákazník neodehrál více než dvě hodiny.

To vše se děje v rámci mimořádné slevové akce Epic Mega Sale. Spustil ji nabídkou megahitu GTA V zcela zdarma a chystá i další zajímavé tituly či kupóny pro bonusové slevy.

Co říkáte na novou funkci Epic Games Storu?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný