19. června 2020 10:25

Budoucnost her: Krátce se představily nové díly Need for Speed nebo Battlefieldu

Přechod mezi generacemi konzolí má otevřít úplně nové možnosti. Ale jak budou vypadat v praxi?

Electronic Arts v rámci své on-line prezentace EA Play 2020 krátce představila, co chystá pro novou generaci konzolí a hezky přitom zahrála na natěšenost fanoušků po svých nejpopulárnějších sériích.

Jako první byla zmíněna nová hra od Criterionu spolu se záběry na kapoty závoďáků, které působí tak realisticky, že až krátký pohled na jejich virtuální kostru naplno odhalil, že se skutečně jedná o záběr z herního enginu. A je jasné, že půjde o nový díl Need for Speed.

Pak přišla řeč na nový Dragon Age, protože záběry na fantasy světy vystřídal komentář o tom, jak v Bioware pracují na novém hrdinském dobrodužství.

Hodně rozpracovanou verzi zcela bez textur a efektů ukázal Battlefield, ale z náhledu bitevního pole je jasné, že DICE chce využít výkon nových konzolí hlavně na rozšíření epičnosti své válečné série, ale taky jít do posledního detailu tváří, jak ukázal následující náhled obličeje.

Největším tajemstvím je zatím zahalena hra od EA Motive, jejíž ukázka naznačuje hrátky s gravitací a fyzikou, kterých by prý stavající konzole nebyly schopné.

Co na ně říkáte?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný