31. srpna 2020 12:40

Nová sezona Fall Guys má první trailer. Budou v ní středověké hrady a pevnosti

Překvapivý herní megahit láká na nové dráhy i změnu stylu.

Populární skákačková battle royale hra Fall Guys: Ultimate Knockout brzy zamíří do středověku. Přesně takové bude totiž hlavní téma její druhé sezony, která startuje 6. října a do které dali tvůrcu z Mediatonicu nahlédnout v prvním traileru v rámci Gamescomu 2020. Co nabídne?

Součástí bude mnoho nových levelů, které budou svým vzhledem, překážkami i pastmi odkazovat na středověké hrady a pevnosti. Dočkáme se taky rytířů, paladinů, ale i kouzelníků a draků, takže hra neztratí nic ze svého hravého kouzla.

Významně se má rozšiřit možnost nákupů kostýmů i gest a vývojáři slibili, že se zaměří na disciplíny, které mají nejlepší odezvu mezi hráči. Ti zároveň volají po vylepšení herního obchodu nebo vybalancování některých mechanik jak třeba uchopování či lezení po slizu.

Fall Guys se stala nejstahovanější hrou zdarma v historii předplatného PlayStation Plus. Kromě PlayStationu je k dispozici taky PC hráčům na Steamu, kde už se prodalo více než 7 milionů kopií. Momentálně se vyvíjí i mobilní verze, prozatím však oficiálně pouze pro čínský trh.

Hrajete Fall Guys? Těšíte se na druhou sezonu?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný