17. října 2016 20:42
Adam Vala

Další hrou od Rockstaru nebude GTA 6! Máme důkazy o návratu na divoký západ

Další hrou od Rockstaru nebude GTA 6! Máme důkazy o návratu na divoký západ

Když se řekne Rockstar, pozornost hráčů se ihned začíná upírat tím směrem, odkud tohle slovo zazní. Vývojáři, kteří mají na kontě legendární GTA, se však pochlubili i dalšími hrami, mezi kterými nechybí například Bully, ale hlavně Red Dead Redemption. Jednoduše řečeno – Red Dead je GTA z divokého západu a po mnoha náznacích a nevyslyšených přáních zřejmě dochází k tomu, co hráči chtějí už několik let! Blíží se další díl!

Jak jinak si totiž vysvětlit to, co předvádí vývojáři na Twitteru? V jeden den bez jakýchkoliv dalších informací pošlou mezi lidi logo své firmy na červeném pozadí a internet je v panice, že ona červená až nápadně připomíná odstín z krabičky Red Dead Redemption. O několik hodin později se pak na stejném místě objeví další obrázek, tentokrát už se siluetami kovbojů, jedoucích proti slunci prérií.

Jinými slovy – oznámení již třetího dílu série Red Dead (před Redemption se svého vydání dočkal ještě Revolver) je na spadnutí a je jen otázkou času, jak daleko už vývojáři zašli ve vývojovém procesu. Rockstar se totiž často svými hrami chlubí až v momentě, kdy jsou takřka hotové a hype do vydání zpravidla netrvá příliš dlouho. Tak že by?

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný