20. dubna 2020 10:55

Xbox Series X ve stylu Cyberpunku 2077: Očekávaná hra má vlastní verzi nové konzole

Speciální edice Xboxu bude na světě dříve než samotná hra.

Microsoft představil speciální verzi své nejvýkonnější konzole Xbox One X ve stylu očekávané pecky Cyberpunk 2077. Půjde o skutečně pořádnou úpravu, která se bude týkat jak těla, tak herního ovladače.

Samotná konzole se dočká radikální úpravy s modrou LEDkou, navíc bude potřena fosforeskující grafikou. Na předním panelu najdeme laserem vyřezané nápisy a celé tělo bude pokryto industriálními panely odkazujícími k architektonickému stylu Night City.

Oficiálně se bude jmenovat 1TB Xbox One Cyberpunk 2077 Limited Edition Bundle a změna se bude týkat taky samotného ovladače. Ten sází na stříbrno-šedou kombinaci s výraznými červenými prvky a sexy patinou.

Potěší, že speciální edice bude k dispozici už v červnu. Cena a dostupnost zatím nejsou známé, ale dá se očekávat, že součástí bude i předplatné samotné hry, kterou by majitel mohl získat s nekolikadenním předstihem před oficiálním vydáním.

Připomeňme, že Cyberpunk 2077 vyjde 17. září na Xbox One, PS4 a PC a vývojáři z CD Projekt RED slíbili, že datum je už skutečně definitivní a nezbrzdí ho ani koronavirus.

Líbí?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný