5. února 2020 14:27

Cyberpunk 2077 bude mít 75 speciálních pouličních příběhů

Těšme se na pořádnou nálož pouličních příběhů.

Na světě je nový zajímavý střípek o fungování světa v napjatě očekávané hře Cyberpunk 2077, která nedávno získala nové datum vydání 17. září 2020. Prozradil ho jeden z vedoucích producentů hry John Mamais v obsáhlém rozhovoru pro australský magazín ONmsft.

Na otázku, co všechno půjde ve hře podnikat, odpověděl:

"V Zaklínači 3 jsme vytvářeli všechny součásti otevřeného světa ve velice pozdní části vývoje a pracovali na nich jen asi dva nebo tři lidé. Teď na doplňujících questech pracuje asi patnáct lidí.

Máme několik vrstev. Jednu pasivní, což jsou různí prodejci, a pak taky pouliční příběhy. Těch je zhruba 75. A pak jsou ještě vedlejší aktivity.

Pouliční příběhy jsou jako malé questy. Mají příběh, ale nejsou vyprávěny pomocí výpravných animovaných sekvencí. Slouží k poznávání světa a k vylepšování vaší postavy.

Všechny jsou vyrobené na míru, nejsou automaticky generované. Spadají do určitých šablon, ale každý příběh má svůj unikátní prvek, aby nepůsobil genericky. Svět jich bude plný."

Co se týče přídavného obsahu, potrdil Mamais, že chtějí jít cestou velkých placených DLC jako v případě Zaklínače 3, která se jim osvědčila.

Líbí?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný