29. března 2021 12:03

Únik informací potvrdil, že je budoucnost Cyberpunku 2077 inspirovaná Zaklínačem 3

Databáze prozradila, že bychom se měli dočkat 12 balíčků nového obsahu.

Kolem Cyberpunku 2077 je opět rušno. Vývojáři z CD Projektu RED zveřejnili rozsáhlý seznam oprav ve velkém patchi na verzi 1.2, ale ven se dostal taky seznam DLC, které by hra měla dostat. Z databáze Epic Games Storu ho vytáhl insider s přezdívkou Prickly Assasin a sdílí ho většina velkých herních médií.

Doprovodil ho i screenshoty z uzamčené sekce obchodu. Má se jednat o 12 balíčků, z nichž tři budou větší a placené – zde jde jistě o velká příběhová rozšíření, jakými byly v případě predchozí hry studia Zaklínač 3 přídavky Srdce z kamene a O víně a krvi.

Menší DLC budou k dispozici zdarma a naplní obsahem nové části města, rozšíří možnosti hry, přidají různé kosmetické vylepšení a nový kyberware nebo rozvinou dílčí částí příběhu, včetně Johnnyho Silverhanda. Jejich názvy jsou dostatečně výmluvné: Ripperdocs Espansion, Body Shops Expansion, Fashion Forward Expansion, Gangs of Night City, Body of Chrome, Rides of the Dark Future, The Relic nebo Neck Deep.

Vývojáři v minulosti zdůraznili, že jejich prioritou jsou stále opravy hry, ale jelikož zmíněný poslední velký patch 1.2 už je hotový, měli bychom se již brzy dočkat menších přídavků zdarma. První velké placené příběhové rozšíření by mohlo dorazit v druhé polovině roku společně s next-gen updatem na nové konzole PS5 a Xbox Series.

Těšíte se?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný