9. prosince 2022 10:00

Herní pecka roku! Trailer českého GTA láká na akční jízdu s Chuckem Norrisem od tvůrců Mafie a Vietcongu

Trailer hvězdně obsazené hry Crime Boss: Rockay City

Největší překvapení letošních The Game Awards zajistila hvězdně obsazená gangsterská hra, na které pracuje české herní studio.

Tak tohle nikdo nečekal. Mezi trailery představenými na letošních The Game Awards se objevila i akční pecka s názvem Crime Boss: Rockay City, která se odehrává v 90. letech ve fiktivním městě na Floridě a zahraje si v něm plejáda hvězd spojených s onou dobou. A pracují na ní čeští vývojáři z Brna!

Konkrétně se jedná o InGame Studios vedené veteránem českého herního průmyslu Jarkem Kolářem, v němž pracuje mnoho zkušených tvůrců her jako Vietcong nebo Mafia. Crime Boss: Rockay City bude heist střílečka z pohledu první osoby, hrátelná sólo i kooperativně. Poběží na Unreal Engine. Čeští vývojáři na ní pracují s 505 Games, kteří budou hru taky distribuovat.

Ačkoli Crime Boss: Rockay City atmosférou a zasazením hodně připomíná GTA: Vice City, hratelnostně bude blíže spíše hrám jako Payday 3. Hlavní hrdina se bude jmenovat Travis Baker a ztvární ho slavný Michael Madsen, kterého známe třeba z kultovních pecek Quentina Tarantina. Tím však výčet hvězdných jmen nekončí – objeví se i Chuck Norris, Danny Trejo, Vanilla Ice, Danny Glover, Kim Basinger, Michael Rooker nebo Damien Poitier!

„Hrajte za Bakera, který buduje své impérium pomocí strategie, lsti a palebné síly, aby mohl provádět loupeže a zabírat území konkurenčním gangům. Vyhrát válku o území však nebude snadné – mezi Dollar Dragonem, Hielem, Cagnali a Khanem, kteří se snaží získat město pro sebe, a šerifem Norrisem, jehož cílem je zastavit vás všechny, bude tahle roguelike kampaň stejnou měrou odměňovat i trestat,“ stojí v oficiálním popisu.

Hra vyjde už 28. března 2023, nejdříve na PC s exkluzivitou pro Epic Games Store. Ještě během roku 2023 dorazí i verze pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Těšíte se?

Zdroj: InVerse

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný