4. února 2021 12:03

Call of Doom nabízí to nejlepší z obou legendárních akčních herních pecek

Největším trumfem je obrovský zbraňový arzenál, kterým můžete porcovat pekelná monstra na stovky způsobů.

Milovníci klasických stříleček, zbystřete! Právě vyšla velká modifikace Call of Doom: Black Warfare, díky které můžete řádit v levelech klasického Dooma se zbraněmi i hrdiny série Call of Duty. Stačí vlastnit PC verzi původních dvou dílů Dooma nebo jeho variantu zdarma Free Doom.

Modifikace umožní hrát jakoukoli mapu WAD formátu s použitím sedmdesáti zbraní, které se objevily v sérii Call of Duty, včetně všech jejich vlastností – přiblížení mířidly, přepínání módů střelby či druhů munice. K novému vybavení patří i granáty, baterka, noční vidění nebo satelitní telefon pro přivolání posil.

Mezi posilami, kterým můžete udělovat příkazy, najdete i známé hrdiny série Call of Duty. Můžete si zavolat i pro mystery box známý ze zombie módu Call of Duty.

Pokud vlastníte jednu z výše zmíněných verzí klasického Dooma, budete pro optimální chod potřebovat ještě GZDoom engine. Samostatně si můžete stáhnout i vanilla verzi s původními monstry a podobou levelů nebo odlehčené verze s jednoduššími animacemi zbraní či se zcela původní grafikou bez přidavných vylepšení verze Brutal Doom.

Stránky modifikace s kompletním popisem i návodem naleznete ZDE.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný