22. listopadu 2019 13:36

Call of Duty: Modern Warfare dostane battle royale. V čem bude jedinečný?

Větší bitvy jste ještě v Call of Duty neviděli.

Už nějaký čas se spekuluje, že se chystá battle royale režim pro aktuální díl Call Of Duty, který by měl podstatně rozšířit online možnosti populární střílečky. Díky dataminingu hry se teď podařilo leakerovi Senascallovi vytáhnout velice zajímavé podrobnosti.

Vylepšení připravuje Raven Software a má vyjít formou updatu začátkem příštího roku. Oproti konkurenci jako Fortnite, PUBG nebo Blackoutu v Call of Duty: Black Ops 4 má však nabídnout dvojnásobný počet 200 hráčů na jediné herní mapě.

Většímu poštu hráčů má odpovídat taky ohromná herní mapa, kde se nechází třeba i oblast Gulag, kde se objeví padlý hráč a ostatní ho budou muset oživit a kde se taky střetne v 1v1 souboji o zpětné vpuštění na velkou herní mapu. Ostatní taky budou moci Gulag napadnout a osvobodit vězně.

Systém vylepšení a updatů má fungovat podobně jako ve Fornite. Zbraně mají být rozděleny podle rarity, za zabití dostanou hráči zkušenostní body, ale i speciální měnu pro nákupy lepšího vybavení. Chybět ale nemá aní pingování nepřátel, předmětů a vozidel ve stylu Apex Legends.

Líbí?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný