25. května 2021 10:53

Bulánci 2.0 nabídnou nový herní mód. Kolik peněz už vybrali a jak blízko jsou k absolutnímu rekordu?

Díky množství vybraných peněz se hra oproti původním plánům pořádně rozroste.

Návrat české herní legendy Bulánci míří k rekordu na crowdfundingové platformě Startovač. Autoři tam na pokračování hry s názvem Bulánci 2.0 vybrali už 4,8 milionu korun, přičemž původní požadovaný cíl půl milionu získali za pouhé dvě hodiny od spuštění kampaně.

Dosud nejúspěšnějším projektem na Startovači byla desková hra Trabantem napříč kontinenty s vybranou částkou 5,1 milionu korun. Jelikož do konce kampaně Bulánků zbývá v době psaní článku ještě 22 dní, je takřka jisté, že bude pokořena.

Na hře už pracuje SleepTeam v základu tvořený tvůrci původní hry. Neslibují polštářové bitvy v původním povlečení, ale novou 3D podobu a multiplayerové i single módy na PC i konzolích PS4, PS4, Xbox One, Xbox Series S/X, Nintendo Switch. Díky vyšší vybrané částce navíc taky pro MacOs a mobilní telefony.

Nová kampaň přinese příběh a rozšířenou historii bulánčího světa, týmové přestřelky a dobývací mód. Poslední velkou novinkou, kterou umožnily příspěvky fanoušků, je i battle royale. Samozřejmostí je možnost upravit a vybavit si svého bulánka; v některých levelech dojde i na střídání dne a noci i počasí, které ovlivní hratelnost.

Hráli jste originál? Těšíte se na pokračování?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný