30. ledna 2019 15:33

Vyjde letos pátý herní Batman? Arkham Crisis má mít větší mapu než GTA V

Milovaná komiksová herní série se vrátí v nové podobě.

Studio Rocksteady, které stojí za herní značkou Batman Arkham, zřejmě zůstane věrné temnému hrdinovi z Gothamu. Dlouhou dobu se spekulovalo, že pracuje na adaptaci Supermana, ale nové úniky informací tvrdí, že jejich příští hrou bude Batman: Arkham Crisis.

Hra je údajně ve vývoji už přes dva roky a oficiální představení se má odehrát v březnu, k hráčům by se měla dostat ještě před koncem roku.

Čeká nás prý jasný posun v přístupu. Dočkáme se dvanácti rozsáhlých kapitol, kdy každá bude trvat zhruba hodinu. Neznamená to, že by snad hra měla vycházet epizodicky, ale spíše seriálovou strukturu a styl vyprávění.

Hlavním dopravním prostředkem nemá být tentorkát Batmobil, ale Batwing, díky němuž budeme nejen létat nad rozsáhlou mapou, ale nabídne se nám taky mnoho vychytávek k boji a průzkumu. Že by lehká inspirace videoherním Spider-Manem?

Informace prosákly od testovacích hráčů, kteří taky mluví o speciálním co-op módu při plnění různých vedlejších misí, což zajímavě prodlouží herní dobu a variabilitu. Herní Gotham má být tentokrát větší než obří mapa v GTA V.

Věříte, že se opravdu dočkáme nového Arkhamu?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný