3. ledna 2017 15:09

Blázniví Japonci dobývají mobily s hrou, kde ženy balí koně! Jak to funguje?

Uživatelé Androidu a iOS si zamilovali simulátor randění s koněm.

Už jsme v životě viděli leccos a od Japonců jsme si dávno zvykli očekávat neočekávané, zvláště, jedná-li se o počítačové či mobilní hry. Nová japonská pecka My Horse Prince nás přesto překvapila. Tvůrci My Horse Prince svůj výtvor sami popisují jako hru, která revolučním způsobem představuje vztah mezi ženou a jejím koněm...

My Horse Prince reaguje na zvláštní oblibu, jakou koně disponují u zejména mladých žen, jež je často jmenují jako své nejoblíbenější zvíře, samozřejmě hned po klucích, mužích a svému psovi. Hlavní hrdinkou této pozoruhodné hry je tak sličná mladá žena, která potutelně pokukuje po svém koni. Ten poněkud nestandardně nosí na svém krku pohlednou hlavu mladého muže.

Právě z této zřejmé nadsázky a nevyřešené romantické zápletky mezi ženou a jejím koněm pak čerpají veškeré dílčí mezihry poněkud arkádové povahy, z nichž se My Horse Prince skládá. Samotná hra je kupodivu pěkně zpracovaná a animovaná a možná ještě více překvapivě nepůsobí ani tak zvráceně, jak se na první pohled patrně musí zdát. Naopak, My Horse Prince pracuje dobře s nadsázkou danou svým tématem a pobuřuje snad leda zapšklé puritány.

Stažení hry je zatím zdarma, tvůrci si na vodu a chléb vydělávají prodejem in-game předmětů. Zároveň se jedná o mimořádně dobře hodnocenou mobilní pařbu, když na Androidu hra disponuje průměrným hodnocením 4,9/5 při téměř 6000 hlasech a rovněž na iOS schytává My Horse Prince skvělá hodnocení. Dát šanci téhle kuriozitě byste měli i vy.

Ondřej Najman eSuba.eu

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný