11. května 2018 14:57

Bethesda tajuplně láká na novou hru. O co by mohlo jít?

Že by návrat jedné už trochu zapomenuté značky?

Letošní festival E3 bude mimořádně bohatý na představení nejočekávanějších herních titulů. Své v tom jistě sehraje i zbožňovaná Bethesda, která už začala tajuplným způsobem lákat na jeden ze svých titulů.

Prozatím zveřejnila trojici fotek. Na jedné je vidět velká raketa krátce po startu, na dalších dvou jde o obrázky Londýna. Na všech jsou vybrané detaily zobrazené světle purpurovou barvou. Co to znamená?

Barva zřejmě bude souviset s nedávným únikem webových stránek připravovaných her americkým obchodem Wallmart. Objevil se na něm i druhý díl post-apokalyptické akce Rage. A právě tuto fotku Bethesda okomentovala – na šipky a nápisy přitom použila právě purpurovou barvu. To mnohé naznačuje.

Že by Bethesda pokračovala se značkou Rage, se příliš nečekalo. Akční hra od legendárních id Software, která je nejvíce podobná titulům jako Mad Max nebo Borderland , sice měla v době vydání (2011) slušné ohlasy, ale jinak nešlo o žádný velký hit a relativně rychle zapadla. Její pokračování by se tedy mělo odehrávat v oblasti Londýna.

Z času na hodinách Big Benu pak fanoušci vyčetli, že dalších podrobností a případného traileru bychom se měli dočkat už v pondělí 14. května.

Hráli jste hru Rage a chtěli byste její pokračování?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný