9. ledna 2020 12:16

Unikl profil nového dílu Assassin's Creed na Amazonu. Co má Ragnarok nabídnout?

Kalná voda kolem nového dílu Assassin's Creed se opět rozvířila.

Zprávy o vikinském asasínovi už kolují internetem nějaký čas, ale teď se na německém Amazonu a italském GameStopu nakrátko objevila zalistovaná hra Assassin's Creed Ragnarok, což naznačuje, že bychom se už brzy měli dočkat oficiálního odhalení.

Přestože všímaví fanoušci na internetu mezitím srovnáním detailů vypátrali, že jde s největší pravděpodobností o falešnou stopu, unikají postupně další a další střípky z různých zdrojů, z nichž už si lze sestavit solidní představu o severském Assassin’s Creed.

Hra má být zasazena do období kolem roku 800 a představena má být ve spojení s odhalením nového PlayStationu jako jeden z reprezentativních titulů. Těšit se tak můžeme na nový engine a next-gen grafiku, ale hra má vyjít už v září, tedy i na stávající generaci konzolí.

Budeme si moci vybrat mezi hlavním hrdinou či hrdinkou, v obou případech budou mít jméno Jora. Hra nabídne nový systém parkouru, reputace i soubojů a řešit se v ní bude mimo jiné napojení asasínského řádu na kult boha Odina, takže prorůstání s mytologií by mělo být ještě silnější než v předchozím řeckém dílu Odyssey.

Láká vás vikinské dobrodružství?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný