13. září 2019 10:34

Assassin´s Creed Odyssey dostal parádní přídavek zdarma. Co všechno v něm můžete dělat?

Cesta do antického Řecka najednou dostává nový rozměr.

Velkolepé herní dobrodružství z antického Řecka konečně dostává sladkou tečku na závěr, díky níž zábavnou formou nakoukneme do historie a mytologie slavné éry v módu Discovery Tour. Ten si získal velkou oblibu už v přechozím egyptském díle Origins, tentokrát však byl podstatně vylepšen a rozšířen, přičemž pro majitele hry zůstává zdarma (ale lze koupit i samostatně skrze Uplay).

Na přípravě módu spolupracoval Ubisoft s mnoha historiky a zahrnuje 30 naučných stezek napříč 29 herních regionů, které zahrnují celé Řecko i jeho ostrovy. Můžete volně cestovat po mapě, která je v rámci módu zbavena herních úkolů a nepřátel, anebo si rovnou vybrat z pěti tematických okruhů – známá města, filozofie, denní život, válka a mýty.

Do každé prohlídky uvede jedna z herních nebo slavných historických postav, u které na konci mužete absolvovat ještě zábavný kvíz, během něhož se dozvíte další zajímavé souvislosti.

Po celém světě navíc nejdete fialové průzkumné body, které odhalí další zajímavosti a navíc odmění za objevování – získané body odemknou novou herní postavu či lepšího koně. Discovery Tour má jedinou chybu, že na rozdíl od hlavní hry není v češtině.

Kromě objevovacího módu přidali tvůrci ještě poslední misi ze série The Lost Tales of Greece v podobě úkolu Sokrates' Trial, nové herní předměty a taky rozšířené možnosti pro vytváření uživatelských příběhů.

Láká vás prozkoumávání starověkého Řecka v módu Discovery Tour?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný