7. listopadu 2018 17:34

Kde se odehrává další díl Assassin´s Creed? Nejspíš to konečně víme!

Slavná série by se vydala do země, kde mají skrytí zabijáci největší tradici.

Máme tady další vlnu spekulací, kde se bude odehrávat příští díl slavné videoherní série Assassin’s Creed (AC). Logicky by se nabízel antický Řím, kterým by Ubisoft dokončil jakousi antickou trilogii (Egypt, Řecko, Řím), jenže protože si na něj počkáme do roku 2020, dala by se spíše očekávat větší změna v hratelnosti, způsobu vyprávění a hlavně v samotném historickém zasazení.

Mnoho fanoušků už takřka nepochybuje, že se podíváme do Asie, konkrétně do Japonska. Z řady indicií je momentálně nejpopulárnější ta z třetího AC, kde se na začátku ve scéně řešící První civilizaci objevují tři symboly – egyptský, řecký a japonský. Paralela s aktuálními díly se přímo nabízí.

Japonsko, jako země ninjů, tajných maskovaných asasínů, se skutečně jeví jako ideální lokace. Navíc nabízí opravdu mnoho velkých konfliktů a bitev o nástupnictví, například v počátcích období Edo uvozeného velkou bitvou u Sekigahary, kolem které se točila například hra Nioh nebo v přídavku The Asian Dynasties strategie Age of Empires III.

Taky jste přesvědčení, že nás příště čeká Japonsko? A kterou kulturu a období byste si nejvíc přáli?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný