3. dubna 2018 21:38

7 nejlepších aprílových nachytávek roku 2018

Apríl 2018 a jeho nejlepší fóry.

Nechali jste se letos nachytat? Pokud jako první věc ráno po probuzení saháte po telefonu a kontrolujete, co je nového online, pak vás nikdo nemohl aprílem překvapit. Fórků je totiž rok od roku víc, i když v dnešní době, kdy je spousta lidí schopná zbaštit kdejaké fake news, už to občas přestává být sranda. I když...

1) Kingdom Come: Deliverance naskakuje na loot boxy

Nový patch 1.5 přináší do českého herního hitu prvek, po které všichni tak toužili – loot boxy! "Věříme, že služby zahrnující volitelné digitální zpeněžení, když ho správně uchopíte, může přinést důležitý prvek volby, který může rozšířit a vylepšit zážitek v našich hrách," napsali Warhorse Studios k balíčku, jehož tahákem je možnost převlékání koňů. V EA můžou akorát závidět...

2) LEGO vysavač

Vysavač, o kterém sní nejeden LEGO stavitel. Vysaje jenom kostičky, zbaví je prachu a seřadí podle typu a barvy kostiček. To chceš!

3) Ponožky na sledování seriálů

Sledujete celé sezony seriálu v jednom kuse a nechce se vám rozhodovat, zda sáhnete po ovladači či se znovu zaboříte do zásoby křupek nebo chipsů? Přesně pro vás jsou tu speciální chytré ponožky, kterými můžete ovládat televizi jen pomocí gest... gest nohama. A navíc mají vyhřívání!

4) Chytré tenisky

Americký T-Mobile přichází s chytrými teniskami. O co jde? Jde vlastně o chytrý telefon v botách, které jsou samozřejmě růžové. Nevíme, jak to dělají, ale mít v podrážce zároveň displej i výkonné repráky, to je skutečně technologický masakr.

5) Desková hra PlayStation

Máte už vypálené oči z obrazovky? A palce otlačené z ovladače? Ztratili jste všechny kamarády a znáte jen ty, s kterýma paříte online Battlefield nebo Fifu? Pak přejděte na zcela nové Playstation v deskové verzi. Doporučený počet hráčů 2 až 4.

6) Razer Venom V2 – přetaktování hráčů

Herní specialista Razer přišel na to, že při současném brutáním výkonu počítačů a herního hardwaru jsou jednoznačně největším brzdou v dalším rozvoji her samotní hráči. Jsou zkrátka moc pomalí, celkem rychle se vyčerpají a mají jen jednojádrový procesor. Proto je tady nový booster Venom V2 v podobě roztoku s nanoboty. Vypijte a pak si v aplikaci zvolte, jakou svou vlastnost chcete "přetaktovat". Ale bacha, nikdy to nepřežeňte s dávkováním!

7) VR Vive Pro – psí verze

Dopřejte svému psovi pořádnou virtuální zábavu té nejvyšší kvality. Nejvýkonnější VR sada Vive Pro se teď dovává taky ve speciální verzi pro domácí mazlíčky. Zatím je k dispozici omezený počet titulů, ale hned ten první stojí za to – akční adventura Aport: Get That Stick!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný