27. června 2017 16:39
Adam Vala

6 nejlepších her, které si můžete právě teď zdarma zahrát na svém mobilu!

Nemáte čas na hraní doma? Zkuste mobilní hry!

Ne všichni mají čas sedět doma u počítače nebo konzole a hrát své oblíbené hry. Prostor mobilního hraní se ale stále zvětšuje a prohlubuje, takže nabízí poměrně zajímavé alternativy k „velkým“ hrám a měli byste mu věnovat pozornost. Abyste nebloudili, přinášíme vám seznam šesti nejlepších her, které si můžete ihned zdarma stáhnout a pustit se do jejich hraní.

The Elder Scrolls: Legends

Pokud vás baví karetní hry a zároveň se nemůžete dočkat dalšího dílu série The Elder Scrolls, pak tu jsou pro vás karty Legends. Berou si něco z Hearthstonu, něco z Gwentu, něco z Magic a výsledkem je hodně chytlavá záležitost z notoricky známého světa jedné z nejúspěšnějších videoherních sérií.

Skullgirls

Hledáte-li Tekkena nebo Mortal Kombat na mobily, pak určitě sáhněte po téhle záležitosti. Nenechte se odradit grafikou, která nezapadá do standardu západního vnímání videoher – mechanismy jsou propracované a hra určitě ne povrchní.

PES 2017 – Pro Evloution Soccer

A teď něco pro milovníky fotbalu. Nesmiřitelné tábory vyznavačů her FIFA a PES to mají na mobilech přímočařejší. Pro Evo alespoň pro letošní rok dominuje a vypadá naprosto úchvatně. Navíc je free-to-play s poměrně rozumným modelem mikrotransakcí, takže neváhejte.

Galaxy on Fire 3 – Manitcore

Také letadla a nejrůznější simulátory slaví na mobilech úspěch a jedním z nejlepších zástupců tohoto žánru je série Galaxy on Fire. Třetí díl je jednak graficky hodně povedený, a jednak má velmi responzivní ovládání, což oceníte zejména ve frenetických bitvách, na které se tahle hra zaměřuje.

Iron Blade

Těžko uvěřit, že tahle hack-n-slash rubačka pochází opravdu z mobilů. Z námi vybraných titulů vypadá zdaleka nejlépe, snese porovnání s hrami pro předchozí generaci konzolí a potěší vás perfektními efekty a trvanlivým bojem. Navíc zkrátka nepřišly ani RPG mechanismy, takže vám Iron Blade určitě vydrží pěkných pár hodin.

Pokémon: Magikarp Jump

A na závěr pro vás máme jednu srandu. Ačkoliv nejde o nejkomplexnější hru z našeho výběru, určitě jde o tu nejzábavnější. Magikarp byl vždycky určitým maskotem první generace Pokémonů a v téhle hře se ho budete snažit naučit co nejvýše. Tak, aby vyhrával souboje nad ostatními Magikarpy a pomohl vám vyhrát všechny trofeje. Blbůstka, ale rozhodně zabaví.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný