25. října 2018 21:11
Michael Pšenák

Twist z FerrariPeek: Postup nás překvapil

Druhý rozhovor s postupujícími na finále 1. FORTUNA COOL ligy je zde. Jak odpovídal zástupce FerrarIPeek, Matěj "twist" Petráš?

Věřili jste si před začátkem ligy na postup?

Jelikož tři lidi od nás měli odehráno pět hodin za dva týdny (včetně mě), tak jsme si chtěli vaši ligu zahrát jen tak pro zábavu a vůbec jsme si nemysleli, že bychom se na LAN finále mohli nějak probojovat.

Co se vám honilo hlavou, když jste věděli, že abyste postoupili, musíte získat alespoň bod proti ex-Majestic Lions?

Po té, co jsem zashuffloval se sestavou, jsme si na ex-ML docela věřili, věděli jsme, že máme tým, se kterým jim na onlinu můžeme dát i obě mapy, když se zadaří. A to, že hráli s coachem, nám podle mě také docela pomohlo. Samozřejmě nechci shazovat robůtkovy kvality, ale fredi je fredi (směje se).

Jaké jsou podle tebe vaše šance na finále?

Nebudeme si lhát, ale naše šance na offlinu jsou rozhodně nižší než na onlinu. Přeci jenom hrát z pohodlí domova je pro mnohé z nás lepší a komfortnější.

Máte v plánu se nějak speciálně připravovat jako tým, či si hodláte udržet pověst mixu?

Myslím, že se jako tým se připravovat nemusíme. Každý si s každým rozumí, jak už po lidské stránce, tak po herní. A to si myslím, že byl i ten faktor, který nás přivedl až do TOP4 a na FABIA YOU FEST.

Díky za rozhovor, máš nějaký vzkaz na závěr?

Taky děkuji. A ano mám – všem fanouškům děkujeme za podporu a nezapomeňte sledovat moji fanpage, kde se dozvíte mnohem víc!

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný