1. dubna 2019 22:25
Michael Pšenák

První kolo FORTUNA COOL ligy v CS:GO začíná již v úterý

Hlavní část nejprestižnější domácí dlouhodobé soutěže v CS:GO začíná! Osmička nejlepších CZ/SK týmu jde do boje již toto úterý a čtvrtek a jejich souboje budeme vysílat živě.

Čtyři kvalifikace jsou za námi, účastníci základní části FORTUNA COOL ligy jsou známí. Své místo si v lize vybojovaly ty nejlepší domácí celky jako Team Brute XPG, ECLOT.LYNX, Team Gravity nebo ROG.eXtatus, nechybí ale ani zajímavé mixy, ze kterých lze zmínit třeba sestavu hrající pod názvem XDDDDDD. První souboje o cenné body do tabulky, ze které nakonec vyjde čtveřice postupujících na LAN finále, na nás čekají již v úterý. Co od nich můžeme očekávat?

V utkáních úvodního kola hraných od sedmi večer se proti sobě utká Team Brute a Moops Academy (kvalifikaci ještě tato sestava odehrála pod názvem toxic) a také VENI VIDI VICI a Team Gravity. V souboji prvním, který se odehraje v úterý, by podle nás měli hráči z Brute využít své sehranosti a se svými soupeři si bez větších potíží poradit. To střet mezi 3V a Gravity, hraný ve čtvrtek, dle nás bude zase o poznání vyrovnanější a nebylo by překvapením, kdyby si oba týmy odnesly výhru z jedné mapy.

Druhé dva zápasy, hrané vždy od 21:00, přinesou střet mezi Dark Tigers a XDDDDDD a ROG.eXtatus a ECLOT.LYNX. A zde to vidíme velmi podobně, v souboji, který budeme moci vidět na streamu v úterý, mezi DTG a XDDDDDD by neměl být problém vyhrát obě mapy pro sehranou bandu z Dark Tigers. V utkání mezi eXtatus a ECLOT, jenž se bude odehrávat ve čtvrtek, by to zase měla být bitva vyrovnaná a opět je velmi pravděpodobným výsledkem remíza.

Sledujte živé video od uživatele CoolPrima na adrese www.twitch.tv

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný